Śląskie: ZUS skontrolował ponad 68 tys. chorych. Gdzie cofnięto najwięcej zasiłków?

red

Zwolnienie lekarskie to nie tylko zwolnienie od wykonywania pracy. To także zwolnienie z wykonywania wszystkich prac, które mogą przeszkodzić w powrocie do zdrowia. Niestety, kontrole przeprowadzone w województwie śląskim wykryły wiele nieprawidłowości. Kliknij w galerię i zobacz, gdzie cofnięto najwięcej świadczeń

Wideo

polecane: "Bez Ściemy" o filmach akcji

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

12.02.2019, 17:35

Dzis W Doomu Kultury odbierajc dzieci z Ferii natknęłam sie na,Pracownika Romu 2 który jest na dlugotrwalym chorobowym ..W styczniu w sadzie jako świadek sie nie pobawił Chorobiwe dostarczył chyba do Czerwaca .A jak mnie dzis zobaczył to zrobił sie blady jak ściana

12.02.2019, 17:34

Dzis W Doomu Kultury odbierajc dzieci z Ferii natknęłam sie na,Pracownika Romu 2 który jest na dlugotrwalym chorobowym ..W styczniu w sadzie jako świadek sie nie pobawił Chorobiwe dostarczył chyba do Czerwaca .A jak mnie dzis zobaczył to zrobił sie blady jak ściana

11.02.2019, 23:21

Już nie ma się czego przyczepić szkoda że emerytur dobrych nie dadzą z tych pieniędzy co osiągają przez 40 lat około

09.02.2019, 20:04

ZUS nie skontrolował piekarzy w Zabrzu, którzy wyłudzają rentę rodzinną porwanego z domu ucznia IV LO

09.02.2019, 10:08

mogą mnie pocałować w sam środek kakaowego oka, ide na L4 jade na wieś oddaloną od śląska o 300km na zwolnieniu :2: czyli nie musze leżeć. nie ma w przepisach gdzie mam chorować:) jak i nie mam obowiązku otwierać nikomu domu:)

09.02.2019, 07:28

Weźcie się za nauczycieli

08.02.2019, 22:11

Ktoś wie, na czym te słynne kontrole polegają? Pukanie do drzwi, otwieram półprzytomny z gorączką 39 st., zasmarkany i z podkrążonymi oczami, mówię coś na kształt "dzieńdobry", podpisuję jakiś świstek i tyle? Urzędnicy nie boją się zarazków?

08.02.2019, 21:53

A za te masowe "chorobowe " policjantów w październiku i listopadzie zeszłego roku to nikt się nie weźmie ??? Jak w tym kraju ma być dobrze , jeśli są równi i równiejsi.

08.02.2019, 19:19

każdy szanuje zdrowie na swój sposób. Pracodawcy wykorzystują na max pracowników powodując osłabienie, konieczność dłuższego odpoczynku i potem jak się znaleźć w obowiązkach? Wszystko zależy od zakładu jak traktuje podwładnych i ile chce człowiek osiągnąc w życiu. Kazdy brzytwy się chwyta żeby koniec z końcem związać a tu nawet tego niema.Żywcem z Auschwitz traktowanie