Do Chorzowa miał przyjechać wczoraj Bratislav Ristić. Serbski piłkarz nie pojawił się jednak na treningu Ruchu. - Nie mamy od niego żadnej wiadomości.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do Chorzowa miał przyjechać wczoraj Bratislav Ristić. Serbski piłkarz nie pojawił się jednak na treningu Ruchu.

- Nie mamy od niego żadnej wiadomości. Również jego menedżer się nie odzywa - powiedział dyrektor chorzowskiego klubu Mirosław Mosór.

Sprawa jest o tyle zagadkowa, że 29-letni pomocnik w ubiegłym tygodniu był już w Chorzowie i przeszedł w klubie badania medyczne. Później Serb, który ostatnio grał w bułgarskiej Slavii Sofia, pojechał do kraju po niezbędne przy transferze dokumenty, i miał wrócić na treningi "niebieskich".

- Szkoda, bo transfer takiego zawodnika, to była okazja. Ristić wcześniej grał m.in. w belgijskim Brugge, hiszpańskiej Maladze i rosyjskim Kubaniu Krasnodar - dodał dyrektor Mosór.

Brak Risticia najbardziej zmartwił Marcina Nowackiego, który chciałby jeszcze w tym okienku transferowym odejść do Odry Wodzisław. Działacze Ruchu, bez względu na to czy dwukrotny reprezentant Serbii trafi na Cichą, nie zamierzają jednak robić prezentu rywalom z Bogumińskiej. - Jeśli w Wodzisławiu chcą Nowackiego, to niech się do nas zgłoszą i przedstawią rozsądną propozycję. My na pewno nie puścimy tego zawodnika za darmo - stwierdził Mosór,

Działacze Ruchu nie wykluczają natomiast transferu Marcina Sobczaka do Górnika Łęczna. Młody napastnik przez kilka dni przebywał w drużynie pierwszoligowca na testach i jeżeli w tym tygodniu działacze obu klubów dojdą do porozumienia, to możliwe jest jego wypożyczenie do Łęcznej.

Natomiast kontuzjowany w meczu z Arką Gabor Straka przeszedł badanie usg, które wykazało naciągnięcie mięśnia dwugłowego.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!