Rayyan Szczepaniak z Częstochowy potrzebuje waszego wsparcia. Pomóż mu zrobić pierwszy krok.

- Rayyan jest bardzo pogodnym dzieckiem, chociaż już pokazuje swój charakterek. Jest komunikatywny i wszyscy dookoła go uwielbiają - mówi Olga Szczepaniak, mama chłopca.

Niestety Rayyan urodził się z wadą układu kostnego tzw. brak kości piszczelowej zwany Tibal Hemimelia (TH) i brakiem stawu kolanowego , oraz z naroślą kostną i końsko-szpotawą stopą. Jego prawa noga jest krótsza od lewej. Jedynym rozwiązaniem lekarzy w Polsce jest amputacja i protezowanie nóżki do końca życia.

Jednak jego mama się nie poddała: znalazła lekarza, który chce się podjąć leczenia chłopca. Jest to doktor Dror Paley, który prowadzi renomowaną klinikę na Florydzie.

- Operacja i koszty pobytu to około 850 tysięcy złotych. To koszty leczenia wg kosztorysu oraz wydatki związane z pobytem w USA. Zabieg trzeba wykonać pomiędzy 1 a 2 rokiem życia, najlepiej jak najwcześniej - tłumaczy Olga Szczepaniak, mama Rayyana.

Koszty są ogromne, dlatego też wystartowała wielka zbiórka na leczenie chłopca.

Chcecie pomóc Rayyanowi? Nic prostszego! Wystarczy wpłacić chociaż złotówkę na podany poniżej numer konta:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba"
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: 178 pomoc dla Rayyana Szczepaniak


lub odpisać 1% podatku:

KRS 0000382243
Cel szczegółowy : “178 pomoc dla Rayyana Szczepaniak”


Więcej informacji o leczeniu chłopca znajdziecie na portalu siepomaga.pl, na jego stronie internetowej oraz na facebooku

Czytaj: Jeden lek wiele znaczy. Uratujmy życie Justyny

Pomoc charytatywna

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

meczyna

Jestem pewna, że specjaliści protetycy byliby w stanie pomóc temu chłopcu http://ortopartner.pl/proteza-podudzia,24,pl.html

Snowflake (gość) (ajwaj666)

Ciekawe czy ten chłopczyk kiedykolwiek będzie pełnosprawny, czy może za ciężkie miliony (nasze) będzie miał tylko nieruchomą nogę?? Matka walczy, to rozumiem, kocha dzieciaka, ale urzędnik w NFZ powinien mieć trochę rozumu i zdrowego rozsądku!!!

ajwaj666 (gość)

On sie nazywa Rayyan Abdelmohsen... Nie wygląda na Polaka. Ciekawe gdzie tatuś? Polki szukają zawsze związku z obcokrajowcem a potem nasz naród ma utrzymywać barwne dzieci...
Po drugie dopisek przy nr konta powinien brzmiec dla Rayyana Szczepaniaka ! Nazwiska w j.polskim sie odmienia matolki!