Smok może być świetnym przyjacielem Smok może być świetnym przyjacielem

(© mat. pras.)

Gdyby tak można było zamiast psa, kota czy rybek mieć za pupila Pegaza, trytona czy gnoma. A które fantastyczne stworzenie pasowałoby do Ciebie? Odpowiedź znajdziesz w naszym quizie.

Z fantastycznymi zwierzętami, potworami czy istotami zetknął się każdy z nas. Oczywiście tylko w książkach, filmach czy grach. Kto nie chciałby mieć takiego fantastycznego przyjaciela czy pupila? A jeśli już to którego?

Przygotowaliśmy quiz, który pokaże, jakie wyimaginowane stworzenie najlepiej do Was pasuje. Dwanaście pytań pozwoli oszacować, który bohater bajek, legend czy niesamowitych historii byłby dla Was najlepszym kompanem.

QUIZ Jakie fantastyczne stworzenie mogłoby zostać Twoim przyjacielem?Zapraszamy do zabawy. W komentarzach koniecznie pochwalcie się swoimi fantastycznymi przyjaciółmi!

Na luzie

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!