Trwa świąteczna gorączka w sklepach. Wielu z nas szuka wciąż prezentów dla swoich najbliższych - co dla taty, mamy, dziecka, babci, dziadka, chłopaka, dziewczyny... - spróbujemy Wam pomóc! Prezentujemy świąteczne GAZETKI z promocjami w Biedronce, Lidlu, Kauflandzie, Auchan, Tesco, Carrefour, Saturn, Media Expert i Jula. Sprawdźcie je, może uda Wam się coś znaleźć! Kliknij w galerię powyżej...


Biznes

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mieszkaniec (gość)

Na chorzowskiej stronie władze miasta chwalą się zimowymi iluminacjami, dekoracjami, jarmarkiem świątecznym. Dobrze że śnieg pada tylko na ścianie urzędu bo gdyby miał padać w rzeczywistości to mieszkańcy Chorzowa mieliby spory problem ponieważ miasto nie odśnieża tak jak powinno. Coraz bardziej widać brak kasy , brud w każdym miejscu, smog w mieście coraz większy a odpowiedzialni za kontrolę uważają, że wszystko jest OK. Jeżeli chodzi o świąteczne świetlne ozdoby to przydałoby się przed powieszeniem je trochę wymyć - może przynajmniej w małym stopniu poprawiłyby oświetlenie naszych ciemnych ulic. Panie Kotala, nie ozdobami świątecznymi zbajeruje pan mieszkańców.