Porywają dzieci i wycinają im nerki? Wstrząsające wiadomości rozbudzają wyobraźnię. Policja zaprzecza

Na Facebooku pojawiają się ostrzeżenia przed porywaczami dzieci. Mają jeździć po Polsce, porywać dzieciaki, wycinać im narządy, mordować je i wyrzucać ciała. Fala takich alarmów pojawiła się kilka dni temu, po rzekomej informacji o znalezieniu ciała chłopca w Zalewie Solińskim - czytaj więcej, kliknij powyżej w "zobacz galerię".
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

26.08.2018, 15:38

http://polemi.co.uk/informacje/wielka-brytania/alarm-w-wielkiej-brytanii-porywacze-poluja-na-dzieci-pilny-apel-policji-25902

http://www.polishexpress.co.uk/uwaga-pilnujcie-swoich-dzieci-coraz-wiecej-prob-porwan-w-ostatnim-tygodniu

26.08.2018, 15:35

Ludzie ale jestescie naiwni po 1 artykuł jest z angli i w jezyku angielskim i opisuje jedna miejstowośc ale dzieci gimbazy przez translator tłumaczyć nie umieja .......... Taki mamy teraz Swiat stworzenia przez pis-zmałpki gimbazy a potem jej likwidacja aby miec pokolenie ciemne w wyborach

Czytać barany

http://www.polishexpress.co.uk/uwaga-rodzice-w-londynie-doszlo-kilku-prob-porwania-dzieci

26.08.2018, 12:42

To jest wątek dotyczący artykułu Porywają dzieci i wycinają im nerki? Wstrząsające wiadomości rozbudzają wyobraźnię. Policja zaprzecza

15.08.2018, 06:17

jak wczoraj dzwoniliśmy na II Komisariat w Zabrzu z prośbą o pomoc dla dzieci z ulicy Kossaka 21/2, to dyżurny policjant odmówił udzielenia im pomocy i ze wstydu nie podał nam swojego nazwiska

12.08.2018, 10:13

głupota ludzka nie ma granic-dawno temu była to czarna wołga teraz biały bus.Straszyliscie uchodzcami kim za chwile bedzieciestraszyc?Ufoludkami?

12.08.2018, 07:44

w tym celu zorganizowali jego porwanie z domu rodzinnego do meliny w mieszkaniu siostry Beaty Tomiczek na ulicy Kossaka 21/2 w Zabrzu-Biskupicach

11.08.2018, 16:12

dlatego IV LO w Zabrzu zostanie ZLIKWIDOWANE

11.08.2018, 16:06

Policja zajmie się dzielnicowym z V Komisariatu

11.08.2018, 16:04

tam, gdzie mieszka wychowawca klasowy Beata T.

11.08.2018, 15:51

Teraz podobno uczeń z czwartego LO w ZABRZU jest przetrzymywany i gwałcony przez nauczycieli.

11.08.2018, 15:43

De bilu z Zabrza. Już cię puścili tępaku ze szpitala w Tworkach? Nareszcie się ujawniłeś. Ten twój uczeń z czwartego LO w ZABRZU przetrzymywany w piwnicy przez nauczycieli i molestowany przez piekarzy na Kossaka 21/2 już musi mieć chyba 30 lat. Od kilku lat już piszesz te pierdoły na tym forum. Jesteś tępy jak polsilver ćwoku. Może wkońcu powinna się tym Zabrzem zająć policja, skoro tam takie patole mieszkają. Jeśli te nazwiska które podajesz są prawdziwe, to pójdziesz do pierdla za pomówienia de bilu.

11.08.2018, 15:05

dzielnicowy Jacek C. wywiózł ucznia na sprzedaż....radiowozem policyjnym

10.08.2018, 22:15

dzielnicowy Jacek C. zakpił sobie z Policji w Zabrzu i kolportuje nieprawdziwe informacje na temat Kossaka 21/2, gdzie wywiózł porwanego ucznia na sprzedaż

10.08.2018, 19:30

Czy w Zabrzu jest jakaś POLICJA? Kossaka 21/2.

10.08.2018, 19:24

Uruchomił się znowu de bil z Zabrza. Już cię puścili tępaku ze szpitala w Tworkach?

10.08.2018, 18:29

autobusem 111 musi przyjeżdżać na ulice Budowlaną 26, gdzie w pomieszczeniach SP 29 jest MOLESTOWANY przez instruktora nauki jazdy PIOTR, którego bat to dzielnicowy Jacek C. z V Komisariatu

10.08.2018, 14:32

wysyła go na pracy w ubikacjach a terenie CH Platan

10.08.2018, 13:30

Policjant z V Komisariatu w Zabrzu Jacek C. porwał z domu ucznia na sprzedaż do KURWIDOŁKA na ulicy Kossaka 21/2, gdzie uczeń jest ZMUSZANY do PROSTYTUCJI pod nadzorem Katarzyny M.