Wideo nagrywane dronem Wideo nagrywane dronem

(© screen z youtube)

Na filmie widzimy, jak chłopak skacze do wody, żeby uratować swojego nowego drona.

Prawie pół miliona osób obejrzało w jeden dzień pierwszy film z drona , który nakręcił młody mężczyzna. Widać na nim, jak traci kontrolę nad swoim nowym dronem DJI Phanton 2. Niestety, dron zaczyna lądować i wszystko wskazuje na to, że wpadnie do małego stawu. Chłopak rzuca się w jego kierunku i... zobaczcie sami!


Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Makawity (gość)

takie menty powinny siedzieć w zamknięciu a nie puszczać drony a jakby waszemu dziecku taki dron sterowany ręką wariata spadł na głowę i zabił i nie mówicie że nie macie dzieci bo w każdej chwili mieć możecie .

GOMO (gość)

Widać ewidentnie brak doświadczenia. Potem się dziwią że, przepisy zaostrzają. Niech to będzie przestroga że, sprzęt ucieka i czasem zachowuje się nie tak, jakbyśmy chcieli. Sprzęt wykonywał automatyczne lądowanie, albo z powodu braku wymaganej ilości satelit przed startem, albo przegiął z czasem i przełączył się w stan automatycznego lądowania z powodu niskiej wartości napięcia akumulatora.