Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Za rok, jesienią 2014, wybierzemy nowy skład Rady Miejskiej w Chorzowie. Który radny powinien zostać na kolejną kadencję? Który jest najlepszy, najaktywniejszy w trwającej kadencji? Na którego radnego obecnej kadencji oddałbyś swój głos? Zapraszamy do zabawy.

Zachęcamy do zabawy, w której wskażecie radnych, którzy zdobyli Wasze zaufanie i zasłużyli na kolejną kadencję w Radzie Miejskiej. Wyniki skonfrontujemy jesienią przyszłego roku z oficjalnymi wynikami wyborów.

Możecie głosować zarówno przez nasz serwis (pięć głosów dziennie), jak i za pomocą Facebooka (pięć głosów dziennie). Uwaga: głosy z Facebooka mnożymy razy 5.

PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA - ODDAJ SWÓJ GŁOS!


Komentarze (56)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

endriu z M. (gość)

Dajmy się wykazać nowym młodszym kandydatom.Dlaczego musza stale rządzić starzy ludzie po 50.tce.to już nie te czasy dla nich.Młodzi więdza co jest potrzebne Chorzowianinom,jak ulepszyć dobro mieszkancom.głosuje na p.Świeca I.

gość (gość)

popieram Olejniczaka jako prezydenta zrobi małe przemiany,niema dożywotniego zajmowania stanowisk.Popieram na radnego E. Sarota Chorzów Batory Konkretny facet

centrum (gość)

16.11. 2014 r. WIELKIE  WIETRZENIE URZĘDU!!! ZAPRASZAMY OD RANA DO LOKALI WYBORCZYCH NA TERENIE CAŁEGO MIASTA. CHORZÓW -  MIASTO NIE DLA IDIOTÓW!

SIM (gość)

NAJSKUTECZNIEJSZY DZIAŁACZ -DARIUSZ OLEJNICZAK - PREZYDENTEM. Samorządowa Inicjatywa Mieszkańców-to .PROGRAM SIM który jest rzetelny, opracowany szczegółowo i jest JEDYNYM rozwiązaniem problemu dewastacji miasta i degradacji społecznej. SIM-BUDOWNICTWO CHRONIONE rozwiązuje problem braku mieszkań, daje przyszłość i podstawy ekonomiczne dla młodych. Jest BARIERĄ dla wyrzucania młodzieży na emigrację, wspomaga rodziny i daje sens bycia mieszkańcem Chorzowa niezamożnym, uczciwie pracującym. Sprawdź sam i porównaj z tym co latami robi się z tzw budownictwem mieszkaniowym, robieniem getta biedy i ubóstwa. Nie musisz być jeleniem do skubania przez bank, deweloperów tzw TBS, ale UCZCIWE miasto Ci pomoże stanąć na nogi i zabezpieczy godne warunki młodym rodzinom i na starość. Budownictwo bez barier ekonomicznych, architektonicznych odpowiedzią na zrujnowane kamienice i spekulacje budowlane. www.sim-chorzow.pl. SIM-oświata, to dyplomy umiejętności, darmowe prawo jazdy i kurs operatora widłowego, kas vat, ksiąg podatkowych itp w trakcie nauki w szkole, a nie z łaski biura bezrobotnych maturzystów i studentów..Pozdrawiam.

mgr (gość)

Powinien nastać czas nowych młodych 30+, a nie radnych emerytów, już ich czas dobiegł końca!!!!

DARIUSZ OLEJNICZAK - SIM (gość)

Samorządowa Inicjatywa Mieszkańców-SIM....PROGRAM SIM jest rzetelny, opracowany szczegółowo i jest JEDYNYM rozwiązaniem problemu dewastacji miasta i degradacji społecznej. SIM-BUDOWNICTWO CHRONIONE rozwiązuje problem braku mieszkań, daje przyszłość i podstawy ekonomiczne dla młodych. Jest BARIERĄ dla wyrzucania młodzieży na emigrację, wspomaga rodziny i daje sens bycia mieszkańcem Chorzowa niezamożnym, uczciwie pracującym. Sprawdź sam i porównaj z tym co latami robi się z tzw budownictwem mieszkaniowym, robieniem getta biedy i ubóstwa. Nie musisz być jeleniem do skubania przez bank, deweloperów tzw TBS, ale UCZCIWE miasto Ci pomoże stanąć na nogi i zabezpieczy godne warunki młodym rodzinom i na starość. Budownictwo bez barier ekonomicznych, architektonicznych odpowiedzią na zrujnowane kamienice i spekulacje budowlane. www.sim-chorzow.pl. SIM-oświata, to dyplomy umiejętności, darmowe prawo jazdy i kurs operatora widłowego, kas vat, ksiąg podatkowych itp w trakcie nauki w szkole, a nie z łaski biura bezrobotnych maturzystów i studentów..Pozdrawiam.

Zatroskany (gość)

Żaden z nich nie powinien zostać. Trzeba wymienić ich na nowych pełnych sił, energii i życia. A takich na swych listach ma KWW Chorzów RAZEM. Są nawet 18-latkowie, którzy mogą pokazać jak młodzi widzą swoje miasto marzeń, są studenci, którzy wiedzą jak ożywić życie rekreacyjne i rozrywkowe, a także nauczyciele, ludzie średniego wieku, którzy wszystkie plany mogą rewidować życiowymi doświadczeniami i tego czego się w czasie nauczyli. WYBIERZMY ICH!

Joachim W. (gość)

Dariusz Olejniczak naszym nowym PREZYDENTEM. Chorzów potrzebuje zmian. SAMORZĄDOWA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW wygra wybory do RADY MIASTA. Dariusz Olejniczak z Samorządowej Inicjatywy Mieszkańców uważa, że budowa nowego stadionu przy Cichej mogłaby się rozpocząć już w marcu 2015 roku, a zakończyć do końca 2016 roku. - Mamy pełne finansowanie budowy bez zadłużania miasta i bez cięć budżetowych - zapowiada Kompleksowe inwestycje zmienią obraz Chorzowa z umierającego pustoszejącego w miasto o jasnej PRZYSZŁOŚCI jego mieszkańców..

Gregor (gość)

Obecni radni , a raczej (za)radni powinni ustąpić miejsca ludziom z pasją i nowym spojrzeniem na nasz Chorzów. Oddajcie swoje głosy na SIM i Dariusza Olejniczaka!!!

Janina (gość)

Trzeba wybrać nowych ludzi-ja zagłosuję na Eugeniusza Włodarczyka-znam go-to rozsądny facet z ciekawymi pomysłami i otwarty na ludzkie problemy!

Hajna (gość) (antyUM)

cwaniaku ty z "troski o CWEJKE" - gorolu jeden chcesz się obłowić kupując za grosze kamienice od miasta. Zbuduj sobie albo kup UCZCIWIE ,Co oderwali cie od majątku miasta i nic nie możesz teraz zwinąć ,bo to nie kolesie od kopla sa prezydentami, czy wywalili cie z urzędu ,PGM i rączki swędzą o nasz majątek. Won gorolu z Chorzowa.