Najlepszy radny Chorzowa. Kto powinien zostać na kolejną kadencję? [PLEBISCYT]

Za rok, jesienią 2014, wybierzemy nowy skład Rady Miejskiej w Chorzowie. Który radny powinien zostać na kolejną kadencję? Który jest najlepszy, najaktywniejszy w trwającej kadencji? Na którego radnego obecnej kadencji oddałbyś swój głos? Zapraszamy do zabawy.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Zachęcamy do zabawy, w której wskażecie radnych, którzy zdobyli Wasze zaufanie i zasłużyli na kolejną kadencję w Radzie Miejskiej. Wyniki skonfrontujemy jesienią przyszłego roku z oficjalnymi wynikami wyborów.

Możecie głosować zarówno przez nasz serwis (pięć głosów dziennie), jak i za pomocą Facebooka (pięć głosów dziennie). Uwaga: głosy z Facebooka mnożymy razy 5.

PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA - ODDAJ SWÓJ GŁOS!


Komentarze (38)

avatar
avatar
Marek Krupa (gość)

to jakiś news?! bo, po ulicy Armii Krajowej miał być remontowana ul. 3 Maja???????????????????????????!!! a to przecież nie Centrum...

avatar
Zatroszczony (gość)

ŻADEN Z NICH NIE POWINIEN ZOSTAĆ KOLEJNĄ KADENCJĘ. CAŁKOWICIE POWINNA SIĘ WYMIENIĆ EKIPA, NA MŁODĄ, PEŁNĄ ENERGII, NIE PRZESIĄKNIĘTĄ ŚWIATEM POLITYKI I PIENIĄDZA.

avatar
WaldeMord (gość)

Dziwi mnie fakt iż nigdzie nie było informacji o wygranej Pana Otte!! Rozumiem że nie On miał wygrać, lecz ktoś z PO. W czasie głosowania promowaliście cząstkowe wyniki kiedy na 1 miejscu była nikomu nie znana Pani z PO bądź Kucharz, a teraz nic. To pokazuje jacy jesteście nieobiektywni i słabi.

avatar
mieszkaniec (gość)

Usunąć (bez)radnych Wspólnego Chorzowa. Oczyścić miejskie spółki z ludzi spokrewnionymi z nimi (dzieci, żony, mężowie). Rozliczyć za polityke mieszkaniową (mieszkania dla członków rodzin).

avatar
Koala (gość)

Zapraszam do lektury o rozkradaniu miasta gdy się władzę jeszcze ma!!!

http://wiadomosci.onet.pl/slask/niemal-100-tys-zlotych-na-nagrody-dla-czterech-urzednikow/xqmpl

avatar
puk3 (gość) Basia P.

basia p lepiej bedzie jak sie zaczniesz leczyc na plowe chorzow dopiero teraz jest o wiele ladniejszy niz za twojego kokla a jak masz klopoty to idz na barska do trzebinczyka to ci dz tro che witamin przeterminowanych

avatar
Basia P. (gość)

Wystarczyła jedna kadencja prezydenta Kotali z Platformy Obywatelskiej aby gigantyczne miejskie pieniądze marnotrawiono, nasze pieniądze. Przez wcześniejsze kadencje pieniądze wydawane były racjonalnie, uwzględniając najlepsze rozwiązania, nie rzadko wbrew naciskom grup, którym były nie niekorzystne. Poźniej się okazywało, że to były dobre decyzje. Dziś kasa leci strumieniami na niebotyczne pensje powołanych pełnomocników - nigdy wcześniej takich funkcji nie było w UM, podróże służbowe do Chin, Cannes i innych europejskich miast, hoteli, a wszystko bilety lotnicze za grubą kasę. Pieniądze lecą na nikomu niepotrzebne wydarzenia - ostatnia gala POlsatu za niemal 200 0000 zł!!!! Beznadziejna ul. Jagiellonska!! Nowa limuzyna Kotali!! To z naszych pieniędzy!!! Nie można pominąć afery meblowej z udziałem córki Kotali, afery Stachowicza i wiele innych. Co nowego wniósł do Chorzowa KOtala? Wniósł marnotrawienie pieniędzy miejskich, a ludzie coraz bardziej ubożeją. Dość PO w Chorzowie, każdy inny lepszy niż PO. Obojętnie kto!

Wybierz kategorię