Lodowisko w Chorzowie. Jedno lodowisko przy Centrum Handlowym AKS, a drugie na orliku przy ul. 3 maja. Byliście już tej zimy na lodowisku? My odwiedziliśmy z aparatem to przy ul. Katowickiej. Zobaczcie zdjęcia!

Lodowisko w Chorzowie

Lodowisko przy AKS jest otwarte od niedzieli do czwartku w godz. od 10 do 21, zaś w piątki i soboty jeździć można godzinę dłużej - do 22.

Na taflę wchodzi się ta, o każdej pełnej godzinie, za wyjątkiem 14.30, 15.30 i 16.30. Dodajmy także, że między 13.45 a 14.30 oraz 17.15 a 18 trwa przerwa techniczna.

Lodowisko w Chorzowie. Byliście już tej zimy na lodowisku? [FOTO]

Natomiast Biały Orlik wszystkich chcących się poślizgać zaprasza każdego dnia od godz. 10 do 20.

Ceny biletów w porównaniu z zeszłym sezonem nie zmieniły się. Za bilet normalny dorośli zapłacą 6 zł, natomiast dzieci za ulgowy 3 zł. Jest także możliwość wypożyczenia łyżew za 6 zł oraz wyszlifowania ich za 4 zł.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!