Rozpoczęła się akcja Stadionu Sląskiego "Lato Otwartych Boisk". Dla dzieci od poniedziałku do piątku organizowane będą gry i zabawy sportowe, pokazy futbolu amerykańskiego, lacrosse, a także konkursy i zwiedzanie Stadionu Śląskiego. Akcja potrwa do 28 lipca.

"Lato Otwartych Boisk" na Stadionie Śląskim
Od 26 czerwca do 28 lipca, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 13.00, na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego organizowane będą zajęcia sportowe, kulturalne oraz plastyczne. Zajęcia prowadzić będą instruktorzy i animatorzy zajęć. To będzie już 12. edycja akcji kierowanej do dzieci, które w okresie wakacyjnym nie będą mogły nigdzie wyjechać. Celem Lata Otwartych Boisk jest zachęcenie do spędzenia wolnego czasu na sportowo razem ze Stadionem Śląskim.

- Zawsze staramy się urozmaicać zajęcia piłkarskie o różne dyscypliny sportu. Nie inaczej będzie i tym razem, spróbujemy namówić dzieci i młodzież między innymi do gry i treningu w lacrosse czy futbol amerykański. Do dyspozycji będą boiska do koszykówki i siatkówki, korty tenisowe, bieżnia lekkoatletyczna - mówi Adam Pawlicki ze Stadionu Śląskiego.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!