Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ponad sześć tysięcy osób odwiedziło w minioną sobotę Śląskie Weso0łę Miasteczko. To tegoroczny rekord w lunaparku. Niemal do każdej czynnej karuzeli ustawiały się długie kolejki.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Stanisław (gość)

To co przedstawia teraz Wesołe Miasteczko to jedna wielka kpina!. Byłem tam z dziećmi w sobotę. Brud, smród i ubustwo. Kiedyś to przynajmniej nie żałowano farby. Nikt nie reaguje na młodych podpitych ludzi z puszką piwa w łapie i co drugie słowo k..... Próbowałem złożyć skargę, ale młodzian z obsługi stwierdził, że dyrektor pojechał do domu.

jorg (gość)

Ten rekord to porazka i gehnna , 1/3 karuzel pozamykana , czas jazdy krótki a pieniądze jak na dziadostwo to niemałe ! Wstyd , dajcie sobie już spokój z Wesołym - byłem tam ostani raz !!!!!

melex (gość)

Byłem z rodziną w niedzielę w wesołym miasteczku i bardzo żałuję.Kolejki niedowytrzymania,a jak już się dostaliśmy do niektórych atrakcji to i tak mieliśmy wrażenie ,że wszystko trwa krócej niż kiedyś.Nadmienię,że jesteśmy z Chorzowa i byliśmy w Wesołym Miasteczku wiele razy,ale ten był ostatni,no chyba ,że przybędzie nowych atrakcji i nie będą zamykane z różnych powodów