Uroczysty koniec semestru ZAPOWIEDŹ: Na początku grudnia kończy się semestr w Chorzowskiej Akademii Seniora i Klubie Malucha, które działają w ramach Centrum Integracji Międzypokoleniowej. Zajęcia zostaną zawieszone i kolejne rozpoczyna się już w nowym roku.

Koniec semestru w Chorzowskiej Akademii Seniora i Klubie Malucha
Uroczyste zakończenie semestru w Klubie Malucha odbędzie się w piątek, 8 grudnia, o godzinie 11.30. Natomiast w Chorzowskiej Akademii Seniora oraz we wszystkich Dzielnicowych Akademiach Seniora zakończenie zaplanowana na 11 grudnia na godzinę 10.00. Uroczystości odbędą się w sali sesyjnej Urzędu Miasta w Chorzowie.

W czasie tej przerwy koordynatorzy ułożą harmonogram zajęć w kolejnym semestrze, plan imprez i innych wydarzeń. W trakcie zakończenia semestru można też zgłosić pomysł zajęć, których do tej pory nie było oraz wszelkie inne uwagi.

Przypomnijmy, że Chorzowska Akademia Seniora i Klub Seniora działa w ramach Centrum Integracji Międzypokoleniowej.

- Centrum Integracji Międzypokoleniowej istnieje od 8 lutego 2016 roku. Jest to projekt będący częścią Miejskiego Programu Aktywizacji „Aktywny Chorzów” na lata 2016 – 2020. Jego celem jest między innymi promowanie integracji międzypokoleniowej, aktywizację mieszkańców, szeroko rozumianą promocję zdrowego stylu życia czy organizowanie wydarzeń kulturalnych i społecznych, skierowanych do chorzowian. W ramach swojej działalności, Centrum Integracji Międzypokoleniowej organizuje zajęcia, wolontariat, warsztaty i wykłady dla mieszkańców Chorzowa w różnym wieku, przede wszystkim dla dzieci i rodziców oraz seniorów - wyjaśnia Aneta Gliwicka z biura prasowego UM Chorzów.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!