Wieczór, na umowne sto dni przed maturą, jest uroczystym zakończeniem podstawowego wykształcenia i niekiedy jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jak się przygotować na tę imprezę i ile kosztuje studniówka? Kliknij w zdjęcie, aby rozpocząć przegląd!


Studniówka

Komentarze (63)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mila (gość) (KORA19)

...edukacja podstawowa to jedno a ukonczenie szkoly sredniej to drugie
W polsce edukacja podstawowa konczy sie po skonczeniu liceum !!!!. Do systemu oświaty nie zalicza się szkół wyższych.

Dexter

Tyle co ładny garnitur, albo ładna sukienka. Do tego fryzjer, jakaś wizażystka itd...No i trzeba mieć pewność, że restauracja serwująca dania nie będzie miała na bakier z sanepidem. Mówiąc brutalnie, czy po studniówce nie będzie trzeba walczyć ze sraczką.

doladowania (gość)

Hej, przedstawiam wam możliwość dostania darmowego doładowania na telefon do dowolnego operatora w naszym kraju. Mi się udało, spróbuj sam.

http://adlu.pl/darmowe_doladowaniapl <=== LINK DO STRONY Z DARMOWYMI DOŁADOWANIAMI. Klikamy "przejdź do skróconego URL" w prawym górnym rogu i możemy dostać doładowanie.
Stronka dostała podobno jakąś dotacje z UE w postaci 30 milinów na sponsorowanie konkursów i programów internetowych.

Nauczycielka (gość) (ja)

My, wychowawcy musimy brac udział w studniówce. Niby idziemy się bawic, ale tak naprawdę pilnujemy , razem z rodzicami, uczniów. Nie jest to dla nas przyjemnośc szczególnie w sytuacji, gdy jest taka nagonka, że nauczyciele są tak wygłodzeni, ze muszą się na studniówce najeśc za wszystkie czasy. Proponuję, aby dac nam spokój i nie zapraszac. Chetnie wieczór spędze tak jak mi się podoba.

platfus (gość) (Belferek)

Widzimy pewne sprawy odwrotnie, Ty jesteś "Belferek" co daje rozwiązane zadania dla ucznia dzień przed sprawdzianem za torebkę cukierek /postępował tak znany matematyk Stanisław/, a ja jestem Walenty przed nikim nie ugięty.

Belferek (gość) (platfus)

A ja myślę, że ty w ogóle człowieku nie jesteś nauczycielem. A jeśli jesteś, to każdy sądzi wg siebie. Kto cię wpuścił do szkoły???

platfus (gość) (Irena)

Tyle razy mówię im ,że maja się uczyć, a one uszu nie myją i udają ,że ja każę im się włóczyć. Popieram Cię, większość dziewuch to szmatławce.

Irena (gość)

A te uczennice szkół średnich na taką uroczystość ubierają się, malują i czeszą jak lafiryndy. Tfuj!

ja (gość)

nie kosztowała by tyle gdyby bawili sie uczniowi, w koncu to ich uroczystosc a nie wszystkich darmozjadów z samorządów, koscioła i nauczycieli z rodzinami itd.pora skończyc z tym goszczeniem sie za pieniadze uczniów!!!!!

666 (gość)

Nauczcie sie unikać przesady i epatowania czytelnika słowami nieadekwatnymi do opisywanych treści np. przerażający bilans studniówki dla rodziców. Przerażający to może być widok zarzyganego i naćpanego młodzieńca. ale nie wydatek na studniówkę.

Dexter

Jedno jest pewne...w przypadku szkoły muzycznej odpadają dwa potencjalne wydatki...kapela albo DJ. Oni sami potrafią przecież sobie teoretycznie grać. Fajnie by było.

ogólnokształcony :D (gość) (Rom.)

W LO-cych honorowy patronat nad studniówką powinien objąć Powiatowy Urząd Pracy, a dyrektor PUP powinien iść w pierwszej parze ze starostą.

KORA19 (gość)

I,znowu kolejny blad.Studniowka to nie zakonczenie edukacji podstawowej tylko szkoly sredniej ,a to roznica.Co do kosztow to uwazam ze to co sie dzieje to przesada.Kiedys na studniowke szlo sie w biialej bluzce i granatowej czy czarnej spodnicy a chlopcy w garniturach i bylo to w sali gimnastycznej szkoly i bylo super.Dzisiaj dziewczyy wymyslaja kiecki,wybieraja faceta z ktorym pojda,zamawiaja lokale i czesto pokoje.Stroja sie bo uwazaja sie za dorosle a sa niestety jeszcze dziecmi niewiedzacymi czego chca.