Doda pobiła Agnieszkę Szulim!? Jak informuje jeden z portali internetowych, Dorota Rabczewska pobiła Agnieszkę Szulim. Do awantury miało dojść w toalecie klubu, po gali Niegrzeczni 2014.

Doda pobiła Agnieszkę Szulim?Aktualizacja godz. 9.40
Policja z Chorzowa potwierdza, że została wezwana przez Agnieszkę Szulim, po tym, jak w łazience zaatakowała ją Doda.

- Wczoraj było takie nieporozumienie, w klubie doszło do szarpaniny - wyjaśnia Justyna Dziedzic, rzecznik prasowy chorzowskiej policji. - Policjanci sporządzili notatkę z tego zdarzenia, ale ponieważ żadna z kobiet nie doznała obrażeń, to policja nic więcej w tej sprawie nie będzie robić.

Jeśli wyjdą nowe okoliczności, to wtedy policja może się tym zająć. Na razie jak wynika z ustaleń, Doda i Szulim mogą sądzić się w postępowaniu cywilnym.

.....


Do bijatyki miało dojść po zakończonej gali "Niegrzeczni 2014" - która odbyła się w środę wieczorem w Chorzowskim Centrum Kultury.

Na "Niegrzecznych" zaproszono wielu celebrytów znanych z ostrych wypowiedzi.

Jak informuje Pudelek - Konflikt pomiędzy dwiema paniami przybrał na sile, kiedy prezenterka Agnieszka Szulim zaczęła przyjaźnić z jej byłym narzeczonym, Nergalem. Później wyśmiewała ją w swoim programie po feralnym wypadku, kiedy to Doda spadła ze sceny. Szulim żartowała z tego wydarzenia w programie "Na językach".

Po oficjalnej części gali, towarzystwo przeniosło się do chorzowskiego klubu - w którym to miało dojść do awantury.

- Doda poszła za mną do łazienki, zabarykadowała drzwi i rzuciła się na mnie z łapami - poinformowała serwis Pudelek Agnieszka Szulim . Informator tego serwisu potwierdza również, że Szulim wezwała policję.

Po incydencie w toalecie do klubu przyjechała policja.

Jak informuje serwis afterparty.pl - Skończyło się tylko na spisaniu Dody, która wyjaśniała policji, że droczyła się z Agnieszką strzelając do niej z pistoletu na wodę, ale ta nerwowo zareagowała na żarty i wywiązała się szarpanina.Zobacz zdjęcia z gali Niegrzeczni...

Zobacz komentarz satyryczny do tego wydarzenia: KLIK

Komentarze (26)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

... (gość)

EWAA ja nie bronię ani jednej ani drugiej...ale takich spraw nie załatwia się w taki sposób...a to Szulim robi taki program bo to jest jej praca...a ludzie chcą to oglądać a jeżeli ktoś ma problem z tym co jest w tym programie to niech załatwia to na drodze sądowej...tylko po co skoro można sobie zrobić fajną reklamę...

EWAA (gość)

BRAWO DODA TRZYMAM Z TOBĄ, POKAZAŁAŚ SZULIM GDZIE JEJ MIEJSCE BO TAKIE GÓWNO JAK SZULIM TO TOALECIE POOZSTAJE, MAM NADZIEJĘ ZE JAK BĘDZIE SPADAĆ Z PIEDESTAŁU TO NIKT JEJ NIE ZŁAPIE. JESTEM EWNA ZE NIE JEDNA OSOBA PUBLICZNA MIAŁA OCHOTE NA TOCO ZROBIŁA DODA TYLKO NIE MAJĄ JAJ. SZULIM DOSTAŁA TO NA CO ZASŁUZYŁA MOŻE NIE BĘDZIEWYŚMIEWAĆ JUŻ NIKOGO SZMA...TA!

znafca (gość)

szkoda że sie pindy nie pozabijały :) byłby spokój!!! Jedna ćpająca a druga qrwiszon :)

nelly rokieta (gość)

Właściwie ten polski show biznes powinien dawno sie schować w podziemie i nie wychylać się poza grunt. Jedynie co ich utrzymuje przy życiu to gra w reklamach

Agnieszka (gość)

Jaki prezydent Chorzowa taka bijatyka w Miejskim Domu Kultury! Za jedynie 180 000 zł....pieniędzy mieszkańców Chorzowa! Dziękujemy panie Kotala za tę galę, dziękuje, że mogliśmy tam być i cieszyć oko piersią Dody, niezwykle utalentowanej i uznawanej polskiej artystce! 200 tys zł chorzowskich pieniędzy na pewno nie zostało zmarnowane! W końcu taka bijatyka w łazience ChCK wpisze się w historię dawnego Domu Ludowego lepiej niż zjazdy PZPRu.

? (gość) (lena)

lena może przypomnisz jaka to "gwiazda" spadła???? chyba nie ta że była studyjnie czyszczonym głosem dla Virgina???? z niej taka gwiazda jak z czerwonowłosego :)

Ideologia GEleNDER (gość)

Niegrzeczni panowie nie brali brali udziału w tej imprezce a Niegrzeczne dziewczyny jak najbardziej. Jak wam więc panowie nie wstyd ? Co to z Wami chłopami sie porobiło

dorota (gość)

no i wyszlo prostactwo dody czegoz innego mozna sie bylo spodziewac jak na chory kregoslup to dosc mocno skakala ale mysle ze leb ma rowniez chory i to porzadnie

lena (gość)

Doda zawsze była dnem.Jedyne co ma do zaoferowania to gołe cycki i wulgarny język.Jej gwiazda dawno już spadła i chyba nie może się z tym pogodzić...Pani Agnieszko jestem z panią,nie można odpuścić tej pudernicy.Uważa się za nie wiem kogo,a tym czasem to zwykłe zero które zadebiutowało u Wojewódzkiego pokazując cycki,czyli to co potrafi robić najlepiej.Wypowiada się jak szara gęś z Pipidowa Wielkiego a wygląda jak panienka z trasy Marki-Zegrze.Naprawdę nie wiem co ludziom się w niej może podobać.

Dick (gość)

Pani Szulim, zdobyła sławę, po tym jak przyznała się profesorowi do ćpania, przed wejściem na wizję, później wyparła się, okłamała miliony ludzi, teraz szuka moralności u innych ? Szydziła i szydzi z innych, na tym zbija swój kapitał medialny.

toja (gość)

Pani????? Doda to głupi pustak nie przejmuj się Agnieszko. Lubię twój program i rób go dalej przynajmniej wiemy co się dzieje w tym "fajnym swiatku''