Galeria AKS Carrefour w Chorzowie podpisała umowę w wyniku której w I kwartale 2013 na jej terenie otwarty zostanie sklep sportowy Decathlon XS. Decathlon w galerii AKS będzie miał ok. 1 tys. m kw.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W 2013 do grona najemców Galerii AKS Carrefour w Chorzowie dołączy Decathlon XS, który jest nowym mniejszym formatem sprzedaży znanej na polskim rynku sieci sklepów sportowych Decathlon. Decathlon XS na powierzchni sprzedaży 1000m2 oferuje podstawowe produkty sportowe w dyskontowych cenach. Otwarcie planowane jest w I kwartale 2013.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, staramy się rewitalizować przestrzeń handlową i poszerzać ofertę zakupową, Portfolio marek w chorzowskiej galerii jest sukcesywnie rozbudowywane, a teraz dodatkowo wzbogaci się o uznaną markę sportową – mówi Ewa Karska, dyrektor Galerii Handlowych Carrefour.

Galeria AKS Chorzów powstała w 2005 roku. Na jej terenie zlokalizowany jest hipermarket, punkty gastronomiczne, sklepy odzieżowe obuwnicze, księgarnia, zegarmistrz, sklep z bielizną, biżuterią, kantor, bank, sklepy telefonii komórkowej oraz sklep zoologiczny. Dodatkowo klienci odwiedzający Galerię mogą skorzystać z usług pralni oraz biura podróży.

W 2013 roku planowane jest wydzielenie specjalnych miejsc parkingowych dla rodzin i kobiet w ciąży, a także uruchomienie strefy Internetu WI-FI. Całkowita powierzchnia galerii z wyłączeniem powierzchni zajmowanej przez hipermarket Carrefour wynosi 7,5 tys. m kw.

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!