Zobaczcie niesamowite nocne zdjęcia okolic rynku w Chorzowie z drona. Publikujemy je dzięki uprzejmości facebookowego profilu Chorzów z Lotu Ptaka i KosmoDron.

Wiadomości

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Komenda (gość) (Rysiek)

W Chorzowie jednak powstał za PO silny układ i nie wiem czy wystarczą zmiana szefa prokuratury i komendanta policji ...za mało zmian w tych jednostkach, które w przypadku sprawy związanej z zniknięciem ponad miliona złotych z kasy chorzowskiego podobno usłużnie procedowały w sprawie i na dodatek nie wystąpiły o wyłączenie ze sprawy !

Tobi (gość) (Wyborcy)

O ile wyborów nie sfałszują tak jak w 2014 roku, należy pamiętać , że ten plankton PO co jest w Chorzowie zrobi wszystko , aby nie oddać władzy!

Wyborcy (gość) (Marta)

Grupa wyborców (281 głosów) sprawiła, że Kotala wygrał wybory w 2010 roku, a teraz ta sama grupa sprawi, że Kotala tą władzę straci !!!

Gość (gość)

Pięknie to wygląda, ale ile prądu z tego będzie szło?. Za to że centrum będzie tak pięknie oświetlone to inne dzielnice będą miały prąd wyłączony, tak jak robią co roku jesienią i zimą w dzielnicy Chorzów II: ul. Czerwca, Wileńska, Barska itp dlaczego taki kosztem. Tam też jest nie bezpiecznie

Marta (gość)

Ciekawe, czy wiedzą niepełnosprawni posłowie PO Plura i Libicki, z którymi tak chętnie fotografuje się A. Kotala, że ten natychmiast jak to możliwe wyrzuca z pracy długoletnich, ciężko chorych pracowników w wieku 50+, dla których jedynym źródłem utrzymania była wieloletnia praca w chorzowskim urzędzie. Jeżeli nie wiedzą to się dowiedzą.
Niech się poważnie zastanowią kto zasila ich partyjne szeregi!!!.

Mieszkańcy (gość)

DO MIESZKAŃCÓW CHORZOWA:
Od wielu już miesięcy trwa w mieście negatywna kampania przeciw obecnemu prezydentowi Kotali.
W czasie konsultacji z mieszkańcami Chorzowa nie padła ani jedna pozytywna opinia na jego temat.
Starsza grupka mieszkańców wspomina byłego prezydenta Kopla i jest w stanie na niego zagłosować. Natomiast wśród pozostałych, młodych, którzy stanowią większość pojawiają się nazwiska kandydatów na objęcie stanowiska Prezydenta Miasta przez byłego wiceprezydenta Chorzowa pana Szafranowicza i twórcę Kas Chorych pana Sośnierza.
Coraz częściej pojawiają się wątpliwości co do faktycznego miejsca zamieszkania p. Kotali. Mieszkańcy twierdzą, że nie jest to Chorzów. Prosimy zatem o czynne wzięcie udziału w trwającej kampanii.

Dron (gość)

Niestety na rynku z bliska syf , aż kuje w oczy, cuchnie też niemiłosiernie, do tego potworny hałas estakady , ale z odległości przypudrowane światłem , cóż może przeniosą tutaj stolicę zamiast Warszawy