Wybierasz się na wakacyjny wyjazd samochodem do Włoch, Chorwacji, Grecji czy Hiszpanii? Wcześniej warto sprawdź, ile zapłacisz na miejscu za benzynę, olej napędowy czy gaz. Sprawdź nasze zestawienie - w galerii powyżej publikujemy listę państw Europy z cenami paliwa, od tych najtańszych do najdroższych. Kliknij powyżej w "zobacz galerię".


Moto

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

irasiad (gość)

Pisuar właśnie podnosi cenę paliw doliczając ustawowo podatek remontowo-drogowy 25gr od litra, czy to przypadkiem nie początki wyjscia z UE?? Zamiast wziąść się za prywaciarzy którzy omijają prawo jak mogą i dają ludziom ochłapy zamiast prawdziwej pensji to tylko patrzą uie bać zwykłych szaraków. Brawo!!!

Kuna (gość)

...na pewno mniej niź w polsce stosownie do dochodów. Polska to najdroźszy bandycki land europy trza go omijać daleko daleko.