Ale tyłek! Fajne cycki! Brałbym! To nie komplementy! Kobiety mówią dość

RedakcjaZaktualizowano 
„Niezła dupa” czy „piękne cycki” to według wielu, głównie mężczyzn, przecież komplementy, nieprawdaż? Z tym właśnie walczy kampania "To nie komplement", realizowana w Warszawie, na ulicach, w szkołach i w mediach społecznościowych. Czytaj więcej, Kliknij w kolejne zdjęcia>>>
Niektórzy mężczyźni uważają, że komplementują kobietę, krzycząc za nią na ulicy: Sexy tyłek! Ale nogi! Tymczasem to jedna z form molestowania seksualnego. Właśnie zaczęła się kampania społeczna zwracająca uwagę na catcalling, czyli słowne zaczepki na tle seksualnym czy wygwizdywanie na ulicy. Czytaj więcej, kliknij w "zobacz galerię".

Wideo

polecane: Flesz: Koniec gorszego jedzeni, żywność w Polsce jak na zachodzie.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.18 21:05:31

Najlepiej ubrać się jak tania zdzira a potem się dziwić że ktoś komentuje. A jak nie komentować jak poza cyckami i praktyczne gołą dupą nic nie widać

2019.04.18 17:18:08

Takiego języka używa tylko prostak. Ktoś, kto jest warty jakiejkolwiek uwagi, potrafi subtelnymi słowami wyrazić o wiele bardziej pociągający komplement. I nie gardzę tu osobami bez wykształcenia, bo wykształcenie o niczym nie świadczy. Prostakiem można być pochodząc zarówno z Hollywood jak i z Zadupiszcza Mniejszego.



To, że panie eksponują ciało to wina trendów i mody. Nie zwalnia to z kultury męskiej części społeczeństwa. Nawet zwierzęta nie zawsze kierują się instynktem.

2019.04.17 19:57:43

takie sytuacje bywają na autozłomie w wojkowicach gdzie do zakazanych czynów dochodzi wobec skąpo ubranych kobiet a chłop chłopa zaczepia o tematy intymne az słychać za murem i w parku co wyprawiają

2019.04.16 15:04:19

Ludzie, to że kobieta chodzi w krótkich spodenkach nie oznacza że można tak to komentować, tak samo się tłumaczy gwalciciel przed sądem.



"ona mnie prowokowała, to po co chodzi w takich spodniach"



Puknijcie się w głowę.

2019.04.16 14:55:11

Zawsze najwięcej ryczy krowa co mleka daje najmniej....

2019.04.16 12:40:49

To po co chodzą prawie nago na ulicy, albo robią sobie zdjęcia i wystawiają na fb niby po co? Dla kogo? Dla facetów oczywiście. I później one są zdziwione komentarzami

2019.04.16 10:28:24

Przecież kobiety same chcą być podziwiane , spójrzcie na te wszystkie celebrytki , i to nie tylko w naszym kraju , które na publicznych prezentacjach tak się ubierają aby wszystko lub prawie wszystko było widoczne , to po co to robią czyż nie po to żeby oddziaływać na mężczyzn i wzbudzać w nich pożądanie ?? A później u niektórych kobiet oburzenie że takie teksty , chyba tylko u tych do których nie są kierowane takie uwagi .

2019.04.16 09:11:33

Haha, a równocześnie jest artykuł poniżej o "petardach": http://mikolow.naszemiasto.pl/artykul/najpiekniejsze-sporstmenki-na-slasku-i-w-zaglebiu-zdjecia,5081993,artgal,t,id,tm.html

2019.04.16 08:36:30

No tak, mi też pewien gej powiedział że mam ładny tyłek, nago go nie zdzieliłem, nie byłem zadowolony!

2019.04.16 07:50:13

''Człowieki'' same doprowadzą się do samounicestwienia .

2019.04.16 07:09:02

Co za hipokryzja! Nie przesadzają te kobitki w tej Warszawie? Ja to lubię i takich tekstów nie uważam za molestowanie. Klepnięcie w tyłek, złapanie za pierś to niedopuszczalne, ale usłyszeć, że te części ciała tak się jakiemuś samcowi podobają i to do tego stopnia, iż musi to na głos powiedzieć, uważam za komplement. Wątpię by któraś, słysząc coś takiego poczuła się urażona, raczej te które tego nie słyszą. A Wy Zbulwersowane nigdy mężczyzny ciachem nie nazwały? Nie podziwiałyście jędrnych tyłeczków, wąskich bioder, szerokiej klaty, muskularnych ramion??? Co? Już się cieplutko robi? Faceci przynajmniej mają odwagę, a my tylko nachylamy się do koleżanki i chichotamy. Ech...

2019.04.15 23:18:25

Przecież im chodzi tylko o pokazanie "cycków i tyłka", zatem w czym rzecz? Nie rozumiem.

2019.04.15 23:12:53

No cóż, w sytuacji, kiedy poza tyłkiem i biustem nic nie ma (a przeważnie tak jest), to w zasadzie jedynie coś takiego można powiedzieć. Za kogo wy się, paniusie, uważacie...

2019.04.15 23:01:31

To w takim razie po co zamieszczają swoje, odpowiednio podrasowane, zdjęcia? Myślą, że ktoś będzie pisał wiersze? Hipokryzja i tyle

2019.04.15 21:50:16

Rozumiem, że trzeba wołać że ma krzywe nogi, beznadziejny tyłek, małe cycki. Wtedy poczują się szczęśliwe. Już nie wolno powiedzieć komplementu. Świat schodzi na psy przez durnych lewaków.

2019.04.15 21:37:21

To kobiety tego nie lubią ? Pierwsze słyszę.

2019.04.15 21:34:12

Dokąd ten świat zmierza? Niedługo za zerknięcie na kobietę będą palić na stosie?

2019.04.15 20:29:43

Tylko prostaki nie wart uwagi sypią takimi tekstami.