Kibice Ruchu Chorzów w towarzystwie klubowej maskotki Adlera odwiedzili Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach i obdarowali wszystkich małych pacjentów Oddziału Onkologii, Hematologii i Chemioterapii prezentami. Akcję zorganizowano już po raz piąty, a fani Niebieskich pieniądze na prezenty dla chorych dzieci zbierali podczas ligowych meczów ze Stalą Mielec i Wigrami Suwałki.

- Bardzo nam miło, że odwiedziliście znowu nasze dzieci. Zawsze z dużym wzruszeniem przyjmujemy taki bardzo pozytywny obraz kibica. Dzięki takim akcjom zmieniacie wizerunek kibica, bo przecież jesteście prawdziwymi i wspaniałymi kibicami. Nasze dzieci już na was czekają – powiedziała doc. dr hab. Grażyna Sobol-Milejska serdecznie witając fanów Niebieskich w progach oddziału.

Największą nagrodą dla kibiców Niebieskich był jednak uśmiech jaki pojawiał się na twarzach walczących z ciężkimi chorobami dzieci po wręczeniu im maskotek, słodyczy i klubowych gadżetów. Mikołajkowymi paczkami obdarowanych zostało kilkudziesięciu pacjentów znajdujących się na oddziale.

Akcję w Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach Ligocie zorganizowały grupy „Ultras Niebiescy”, „Niebieskie Katowice” i ośrodek Kibice Razem Ruch Chorzów.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Jakość paliw w woj. śląskim. Wyniki kontroli stacji benzynowych i LPG [raport UOKiK: 2017]Stało się! Toma Hanks dostał maluszka od bielszczanki [ZDJĘCIA, WIDEO]Ta śląska wieś zniknie pod wodą! Zobacz jak przed zalaniem wyglądają Nieboczowy [ZDJĘCIA]Kultowe dyskoteki w Śląskiem: Pod koniec lat 90. bawiły się tam tłumy [ZDJĘCIA]
tyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego [ODC. 11 - 24.11.17 - 01.12.17]

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!