Wybierz region

Wybierz miasto

  Tablice pod młotek

  Autor: mech

  2000-05-12, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  OPOLE. Kierowca, który będzie chciał oznaczyć swój samochód nowymi tablicami rejestracyjnymi z numerem OP 00001, będzie musiał słono za nie zapłacił. Naczelnik Wydziału Komunikacji opolskiego Ratusza Jan Zaprzał wpadł ...

  OPOLE. Kierowca, który będzie chciał oznaczyć swój samochód nowymi tablicami rejestracyjnymi z numerem OP 00001, będzie musiał słono za nie zapłacił. Naczelnik Wydziału Komunikacji opolskiego Ratusza Jan Zaprzał wpadł na pomysł zlicytowania pierwszych tablic. Stawka doszła już do tysiąca złotych.
  Uczestnicy spotkają się w poniedziałek 15 maja o godzinie 15. Już teraz chętnych jest tak wielu, że nie zmieszczą się w gabinecie Zaprzała, niewykluczone więc, że licytacja zorganizowana zostanie w jednej z konferencyjnych sal opolskiego Ratusza.
  Pierwszą tablicą zainteresowanych było na serio czterech kierowców, to oni tak ostro podbili stawkę. W środę rano było to 800 złotych, w południe już tysiąc. Pieniądze uzyskane z licytacji historycznych tablic mają zostać przeznaczone ma dofinansowanie kolonii dla dzieci z najbiedniejszych opolskich rodzin.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)