Wybierz region

Wybierz miasto

  Religa i Unia

  Autor: wit

  2000-05-27, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Religa i Unia KATOWICE. Profesor Zbigniew Religa, kandydat na senatora Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego i Unii Wolności w wyborach uzupełniających do Senatu RP na terenie dawnego woj.

  Religa i Unia
  KATOWICE. Profesor Zbigniew Religa, kandydat na senatora Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego i Unii Wolności w wyborach uzupełniających do Senatu RP na terenie dawnego woj. katowickiego spotkał się w piątek z członkami Rady Regionalnej UW. Przedstawił program wyborczy (,chcę przyczynić się do poprawienia reformy służby zdrowia i spowodować zwiększenie środków na budowć Akademickiego Centrum Medycznego Zabrze-Gliwice") i zapewnił, że w Senacie dobrze reprezentował będzie interesy unitów.
  - Sytuacja polityczna jest jednak taka, że właściwie nie wiadomo, co zdarzy jutro - stwierdził Religa. - Być może w najbliższą niedzielę Rada Krajowa Unii Wolności zdecyduje o wyjściu z koalicji i wtedy będziemy mieli do czynienia z zupełnie inną jakością polskiej rzeczywistości politycznej. (wit)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)