Wybierz region

Wybierz miasto

  Oskarżony nie przybył

  Autor: wit

  2000-05-24, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Oskarżony nie przybył KATOWICE. Z powodu nieobecności jednego z oskarżonych, nie udało się wczoraj odczytać zarzutów w sprawie przeciwko pięciu osobom, które oskarża się zagarnięcie 275 tysięcy złotych z kasy ...

  Oskarżony nie przybył
  KATOWICE. Z powodu nieobecności jednego z oskarżonych, nie udało się wczoraj odczytać zarzutów w sprawie przeciwko pięciu osobom, które oskarża się zagarnięcie 275 tysięcy złotych z kasy Śląsko-Dąbrowskiej ,Solidarności". Sąd nie przychylił się do wniosku jednego z adwokatów oskarżonych i zezwolił dziennikarzom na rejestrowanie przebiegu procesu. Mają oni pracować jednak na tyle dyskretnie, aby nie utrudniać pracy sądu. Kolejna rozprawa odbędzie się w najbliższy wtorek.
  Na jednej z czerwcowych rozpraw świadkiem w tej sprawie będzie wojewoda śląski, Marek Kempski, który w sierpniu 1997 roku powiadomił prokuraturę o złodziejskim procederze w kierowanych przez siebie strukturach związku. (wit)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)