Wybierz region

Wybierz miasto

  Elektryczne targi

  Autor: jal

  2000-05-24, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Elektryczne targowanie KATOWICE. Ponad 500 firm z Polski, Austrii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Japonii, Niemiec i Włoch bierze udział w otwartych wczoraj na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich VIII ...

  Elektryczne targowanie
  KATOWICE. Ponad 500 firm z Polski, Austrii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Japonii, Niemiec i Włoch bierze udział w otwartych wczoraj na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich VIII Międzynarodowych Targach Elektrotechnicznych Eltarg 2000.
  - To największa tego typu impreza w kraju - mówi Piotr Kubica, rzecznik prasowy MTK. - Ekspozycja została podzielona na trzy salony tematyczne: telekomunikacji, oświetlenia i EIB. W każdym można zobaczyć jak supernowoczesną technologię zastosować w codziennym życiu.
  Wczoraj największym powodzeniem cieszył się salon telekomunikacji, gdzie eksponowano najnowsze typy i możliwości telefonów komórkowych. Wielu amatorów miała również prezentacja systemu EIB.
  - Taka instalacja pozwala na sterowanie w domu wszystkimi urządzeniami elektronicznymi - objaśniał prezenter.
  VIII Międzynarodowe Targi Elektrotechniczne Eltarg 2000 potrwają do piątku. (jal)

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)